Elektrozawory

Aktywne filtry:
Wyczyść filtry

PRODUKTY W KATEGORII: Elektrozawory

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Zobacz więcej

  Elektrozawór 50L DZIELNIK 6/2 12V

  Numer: CZR00373,
  Producent: EXPARTO
  194.00 

  Elektrozawór to elektromagnetyczny, suwakowy dzielnik kierunkowy kontroli. Służy do pracy z rozdzielaczami jako dzielnik zapewniający dodatkową funkcję maszynom budowlanym, ładowaczom czołowym – umożliwia sterowanie osprzętem do ładowaczy czołowych jak np.: chwytakiem do bel, krokodylem, Po podłączaniu do maszyn rolniczych, dzieli drugą sekcję rozdzielacza tworząc tym samym trzecią sekcję.

  Urządzanie przygotowane do pracy z ciśnieniem większym niż 20 MPa w przypadku podłączania bezpośrednio do zbiornika. Jeżeli ciśnienie robocze będzie niższe niż 200bar należy przykręcić stalowy korek 1/4″ z dostarczonego zestawu.  Elektrozawór zapewni pełną szczelność wyłącznie w momencie współpracy z prawidłowo dobranymi komponentami wysokiej jakości.

  194.00 
  Ilość Mała ilość
  Wysyłka w ciągu.: 24 godzin

Elektrozawory to proste zawory, które sterowane są przy pomocy prądu elektrycznego. Pozwalają one skutecznie i szybko sprawdzać przepływ płynów i gazów. Umożliwiają też kierowanie osprzętem do ładowaczy czołowych oraz przeznaczone są do sterowania przepływem wody przy nawadnianiu roślin.