Lampy pozycyjne

Aktywne filtry:
Wyczyść filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Aby poinformować innych uczestników ruchu, że pojazd znajduje się na drodze, niezbędne są lampy pozycyjne. Wskazują one również na położenie pojazdu, a także to, jak jest duży. Dbając o tych, którzy chcą czuć się na drodze bezpiecznie, a jednocześnie zadbać o innych, oferujemy lampy pozycyjne LED.

Lampy pozycyjne wysokiej jakości

Nasz sklep to miejsce, w którym dostępny jest wyłącznie asortyment najwyższej jakości. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o oświetlenie pozycyjne. Każda dostępna u nas lampa pozycyjna tylna i przednia wykonana została z odpowiednich materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu może być użytkowana bez względu na panujące warunki pogodowe. W ofercie posiadamy modele zachowujące pełną funkcjonalność w przedziale temperatur od -30 do aż +50 stopni Celsjusza, co oznacza, że jest to dobry wybór zarówno na lato, jak i zimę.

Funkcjonalna lampa pozycyjna LED

Dostępne w naszej ofercie lampy pozycyjne charakteryzują się wieloma zaletami użytkowymi. Dostępna jest u nas lampa pozycyjna przednia i boczna charakteryzująca się łatwością montażu – proponowane modele można zamontować, wykorzystując wieszak dwustronny. Odpowiednio mocne światło sprawia, że lampa pozycyjna z naszej oferty doskonale spełnia swoją funkcję, podnosząc poziom bezpieczeństwa na drodze.

Czym charakteryzuje się oferowana lampa pozycyjna przyczepy?

Lampa pozycyjna czerwona oraz lampa pozycyjna biała dostępne w naszym sklepie to modele charakteryzujące się mocą znamionową 2 W. Jeśli chodzi o napięcie zasilające, to wynosi ono 12/24 V. Proponujemy modele z uniwersalną stroną montażu, co oznacza, że nie trzeba zastanawiać się, czy jest to lampa prawa, czy lewa. Znacznie usprawnia to umieszczenie jej na właściwym miejscu.

Lampa pozycyjna w przystępnej cenie

Bez względu na to, jaką ostatecznie lampę pozycyjną zdecydujesz się kupić w naszym sklepie, możesz być pewnym, że nie przepłacisz. Staramy się prowadzić działalność, dbając o pełne zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na przyjazną kupującym politykę cenową. To oznacza, że lampa pozycyjna boczna i przednia nie jest u nas droga – jej zakup nie będzie dużym obciążeniem finansowym.

Lampa pozycyjna z kierunkowskazem – szybka dostawa

Wiemy, że wśród osób chcących kupić lampę pozycyjną znajdują się ci, którzy z jakiegoś powodu nie mogą czekać. Zależy im na tym, aby dotarła ona do nich jak najszybciej. Mając na uwadze potrzeby kupujących, staramy się sprawnie zrealizować każde zamówienie. Pracujemy sprawnie, ale nie zapominamy przy tym o odpowiednim zabezpieczeniu lamp na czas transportu. 

Jeśli interesuje Cię oświetlenie pozycyjne najwyższej jakości, szukasz lamp pozwalających na oznaczenie pozycji pojazdu na drodze, chcesz kupić model odpowiedni do przyczepy, stawiasz na przystępne ceny, nie czekaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru lampy, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.