Koguty ostrzegawcze, lampy ostrzegawcze

Aktywne filtry:
Wyczyść filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Użycie lamp ostrzegawczych nie jest ograniczone wyłącznie do pojazdów uprzywilejowanych. Przepisy te zezwalają również na korzystanie z tego rodzaju oświetlenia przez traktory i kombajny poruszające się po drogach, co stanowi kluczowy element zwiększenia ich widoczności i bezpieczeństwa. Odpowiadając na potrzeby rynku, oferujemy szeroką gamę modeli lamp ostrzegawczych. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o poprawie bezpieczeństwa zarówno kierowców sprzętów rolniczych, jak i pozostałych użytkowników dróg.

Wysokiej jakości lampa ostrzegawcza

Dobre lampy ostrzegawcze to takie, które doskonale znoszą działanie warunków atmosferycznych i są niskoawaryjne. Dokładnie takie są proponowane przez nas modele. Oferowane przez nas oświetlenie ostrzegawcze wykonane zostało ze starannie dobranych materiałów dopuszczonych do użytku na zewnątrz. To oznacza, że kogut ostrzegawczy LED kupiony w naszym sklepie nie zawiedzie. Co więcej, zachowa swoją pełną funkcjonalność naprawdę długo, co oznacza, że po zakupie można zapomnieć o szybkiej konieczności jego wymiany.

W jakich temperaturach mogą być używane lampy ostrzegawcze LED?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że traktorami i kombajnami można poruszać się po drodze w różnych warunkach pogodowych. To właśnie z tego powodu proponowane przez nas lampy ostrzegawcze koguty mogą być użytkowane w temperaturze od -30 do aż +50 stopni Celsjusza. To oznacza, że każda lampa ostrzegawcza LED z naszej oferty sprawdzi się zarówno w upalne, jak i naprawdę mroźne dni.

Czym charakteryzują się oferowane światła ostrzegawcze?

Oferowane przez nas lampy ostrzegawcze stroboskopowe to produkty, z których montażem poradzi sobie każdy – wystarczy je przykręcić w przeznaczonym do tego miejscu. W naszym sklepie dostępna jest również lampa ostrzegawcza na magnes. Proponujemy modele niezwykle lekkie, a jednocześnie w pełni funkcjonalne. Oferujemy koguty ostrzegawcze LED o mocy znamionowej 14 W i napięciu zasilającym 12/24 V.

Kogut do traktora w przystępnej cenie

Bez względu na to, czy interesuje Cię lampa ostrzegawcza 24V czy lampa ostrzegawcza 12V, kupując ją u nas, nie musisz martwić się wysoką ceną. Od pierwszych chwil obecności na rynku kładziemy nacisk na przyjazną kupującym politykę cenową, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak duże ma to znaczenie na rynku rolniczym. Kupując kogut ostrzegawczy pomarańczowy u nas, możesz mieć pewność, że nie przepłacisz. Jednocześnie trafi do Ciebie wysokiej jakości oświetlenie ostrzegawcze LED.

Kogut LED dla niecierpliwych

Wiemy, że dla wielu klientów liczy się nie tylko jakość produktów i ich przystępna cena, ale również czas realizacji zamówienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy nie chcą bądź nie mogą czekać, gwarantujemy naprawdę szybką wysyłkę. To oznacza, że kupiona u nas lampa ostrzegawcza LED pomarańczowa trafi do Ciebie w możliwie jak najkrótszym czasie. Co więcej, wszystkie światła ostrzegawcze, koguty solidnie pakujemy na czas transportu, dbając o to, aby dotarły one do odbiorcy w nienagannym stanie.

Lampa ostrzegawcza kogut dla różnych klientów

Kogut ostrzegawczy na magnes dostępny jest w przypadku naszego sklepu dla klientów z całej Polski. Realizujemy zamówienia bez względu na miejsce dostarczenia. To oznacza, że lampa ostrzegawcza kogut LED może trafić do Ciebie nawet wówczas, gdy mieszkasz w najdalszym zakątku Podlasia. Nie zamykamy się na klientów z żadnego regionu kraju.

Kogut ostrzegawczy dla odpowiedzialnych

Kogut ostrzegawczy to nasza propozycja dla odpowiedzialnych użytkowników traktorów i kombajnów. Idealnie wpisują się one w potrzeby tych, którzy nie chcą zagrażać innym. Lampa ostrzegawcza stroboskop sprawia, że pojazd jest wyraźnie widoczny z dostatecznej odległości, dając tym samym szansę innym uczestnikom ruchu na właściwą reakcję.

Jeśli interesują Cię koguty ostrzegawcze, chcesz kupić kogut ostrzegawczy do ciągnika, zależy Ci na tym, aby była to lampa ostrzegawcza kogut LED 12-24V, która będzie działać niezawodnie, nie czekaj. Zapraszamy do zakupów!