Sterowane dźwigniami

Aktywne filtry:
Wyczyść filtry

PRODUKTY W KATEGORII: Sterowane dźwigniami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Zobacz więcej

  Rozdzielacz hydrauliczny 02P40

  Numer: CZR00322,
  Producent: EXPARTO
  199.00 

  Rozdzielacz hydrauliczny  02P40 – monoblokowy, zapewniający możliwość sterowania dźwigniami dwupozycyjnymi, o przepływie 40 l/minutę. Wyróżnia się on solidną i kompaktową konstrukcją, która umożliwia szeregowe łączenie z innymi, podobnymi urządzeniami przy pomocy tulei ciśnieniowej.

  Rozdzielacz hydrauliczny 02P40 doskonale sprawdzi się w zróżnicowanych układach hydraulicznych – zarówno w przemyśle i budownictwie, jak i w samym rolnictwie.

  199.00 
  Ilość Średnia ilość
  Wysyłka w ciągu.: 24 godzin
 • Zobacz więcej

  Rozdzielacz hydrauliczny 03P40

  Numer: CZR00323,
  Producent: EXPARTO

  Rozdzielacz hydrauliczny  03P40 – monoblokowy, zapewniający możliwość sterowania dźwigniami trzypozycyjnymi, o przepływie 40 l/minutę. Wyróżnia się on solidną i kompaktową konstrukcją, która umożliwia szeregowe łączenie z innymi, podobnymi urządzeniami przy pomocy tulei ciśnieniowej.

  Rozdzielacz hydrauliczny 03P40 doskonale sprawdzi się w zróżnicowanych układach hydraulicznych – zarówno w przemyśle i budownictwie, jak i w samym rolnictwie.

  288.00 
  Ilość Średnia ilość
  Wysyłka w ciągu.: 24 godzin

Rozdzielacze hydrauliczne sterują z kolei przepływem oleju w układach hydraulicznych. Najczęściej wykorzystywane są w układach należących do maszyn rolniczych i leśnych, dźwigów, maszyn budowlanych, podnośników oraz urządzeń przemysłowych.